Časté otázky na mini akademii

Na kolik mě to vyjde?

Podnikáte-li maximálně 12 měsíců nebo se na to teprve chystáte, máte od nás vstup do mini akademie na 60 dnů zcela zdarma. Poté si můžete prodloužit vstup na neomezenou dobu za 990 Kč + DPH.

A pokud se vám mini akademie bude líbit a posune vás, můžete ji po dokončení ocenit dobrovolným příspěvkem. Je pouze na vás, jestli dvackou nebo tisícovkou. Jestli vás neposune, máte ji od nás grátis.

Zkušenější podnikatelé zaplatí 990 Kč + DPH už při vstupu do mini akademie.

Klíčové je datum získání živnostenského oprávnění nebo založení s.r.o.

Kolik stojí mini akademie, pokud používám iDoklad?

V případě, že používáte iDoklad v kterémkoliv placeném tarifu, máte vstup do mini akademie zdarma. Stačí se registrovat stejným e‑mailem, který používáte v iDokladu.

Jak uplatním slevový kód od iDoklad pozitivní účetní?

Při registraci vyplníte kód voucheru a vstup do akademie je pro vás zdarma.

Kdo v mini akademii vyučuje?

Vybrali jsme odborníky, kteří mají zkušenosti, věnují se poradenství začínajícím podnikatelům a dokážou složitou látku vysvětlit lidsky. Přesvědčte se sami v medailoncích lektorů.

Jak doporučujete studovat?

Mini akademie se skládá z 6 modulů, každý o jiném počtu video lekcí. Abychom dostáli slibu, že vás provedeme „minovým polem” začátků podnikání, doporučujeme začít studium vstupním testem, nepřeskakovat a projít všechno.

Po zhlédnutí posledního videa každého modulu vás čeká krátký výstupní test, ve kterém si ověříte nové znalosti. A na závěr vám ukážeme, jak jste se zlepšili.

Video lekce můžete studovat, jak se vám to bude hodit. Jedním dechem nebo třeba po částech. Přístup do akademie není časově omezen.

Kdy mohu začít?

Kdykoli. Vyplňte vstupní údaje a pusťte se do studia, až budete mít čas nebo náladu.

Musím používat iDoklad?

Pro účast v mini akademii to není nutné. Pokud podnikáte už déle jak rok a používáte iDoklad, nemusíte díky tomu platit vstupní poplatek.

Jaké další bonusy jako účastník akademie získám?

Získáte slevu 1 000 korun na práci iDoklad pozitivní účetní – jedná se o komunitu certifikovaných odborníků, kteří rozumí účetnictví, daním, iDokladu a umí pracovat na dálku.

Pokud se přidáte do podnikatelské skupiny na Facebooku, můžete pokládat otázky iDoklad pozitivním účetním a zkušeným podnikatelům.

Simona
Szilvásová
váš průvodce
mini akademii

Zajímá vás něco dalšího?
Zeptejte se, odpovíme co nejrychleji

Váš e-mail je povinný. E-mail má neplatný formát.
Vaše zpráva je povinná.

Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů.

Odeslat otázku