od  přináší iDoklad

Po vstupu do akademie na vás čeká několik užitečných bonusů

Získejte slevu 1 000 korun na služby iDoklad pozitivní účetní

Oslovte účetní nebo daňového poradce, který umí pracovat s fakturami v iDokladu. Jako účastník akademie máte slevu na zpracování daňového přiznání, účetnictví, daňové evidence nebo libovolnou konzultaci.

Vystavíme vám voucher na vaše IČ. Uplatníte ho u specialistů z katalogu iDoklad pozitivních účetních, kteří přijímají vouchery z mini akademie – najdete je rychle díky filtrování.

Helena Nová Jihomoravský kraj
Drahomíra Novotná Karlovarský kraj
Petra Leitnerová Kraj Vysočina

Vytvořte si profil na freelance.cz a získejte 50% slevu na premium účet

Přidejte se na komunitní portál, který usnadňuje spolupráci programátorů, marketérů, designérů, konzultantů, personalistů a dalších specialistů na volné noze se zadavateli projektů.

Vystavíme vám voucher, se kterým získáte jednorázovou slevu 50 % na premium členství v oblíbené komunitě, kde na vás čekají nové zakázky. Sami si zvolíte, jestli chcete mít premium výhody na 3 měsíce nebo na rok.

Přidejte se zdarma k Asociaci malých a středních podniků a živnostníků ČR

Díky registraci do mini akademie můžete požádat o bezplatné členství v AMSP ČR na 6 měsíců, následně se sami rozhodnete, jestli chcete členství prodloužit nebo ne. Po odeslání žádosti se vám AMSP ČR do 48 hodin ozve a vyřeší veškeré formality.

Jako člen AMSP ČR budete mít v předstihu informace o chystaných změnách v legislativě nebo o dotacích. Můžete se účastnit seminářů a podnikatelských setkání, získáte poradenství profesionálů v řadě oblastí či jednání s tuzemskými úřady. Být členem AMSP ČR se vyplatí. Přidejte se k organizaci, která nezávisle 20 let hájí zájmy menších podnikatelů.

Asociace malých a středních podniků ČR

50% SLEVA NA OBLÍBENÝ CRM SYSTÉM PRO ŘÍZENÍ OBCHODU

Pořiďte si online software, který pomáhá obchodníkům a manažerům mít dokonalý přehled, evidovat byznys jednoduše a fungovat na 100 % v terénu.

Sleva 50 % z první roční faktury se na vás vztahuje, pokud je vaše IČO mladší než 1 rok.

RAYNET

Ptejte se a sdílejte své zkušenosti v podnikatelské skupině na Facebooku

Přidejte se do skupiny iDoklad pozitivních podnikatelů a účetních. Položte jim jakýkoli dotaz, nebo se podělte o své zkušenosti.

Připojit se do skupiny

Prejte se a sdílejte